Tato nabídka již není aktuální.

Areál k chovu koní, agroturistika

Zobrazit na mapě
Číslo:8436
Obec:Soběsuky - Milovice
Okres:Kroměříž
Výměra:100 000 m²

POPIS NEMOVITOSTI

Nabízíme k prodeji nový rozsáhlý agroturistický areál zaměřený na chov koní. Celý komplex byl budován v letech 2009 – 2014 na místě bývalé zemědělské usedlosti v obci Milovice v malebné krajině v podhůří zalesněných Chřibů.

Součástí areálu je penzion s kapacitou 35 lůžek, restaurace pro 40 hostů uzpůsobená k pořádání firemních akcí, soukromých večírků, narozenin či svateb a s vybavenou kuchyní, prostorný mezonetový byt 5+kk, dále venkovní jezdecká aréna s kamennou tribunou pro 1000 osob. Vybudována byla krytá jezdecká hala o velikosti 924 m² pro výcvik koní a to včetně venkovních „opracovišť“. Moderní stáje umožňují ustájení 20 koní. Boxy mají individuální osvětlení a jsou vybaveny centrálním vysavačem pro bezprašné čištění koní. Ve stáji je gumová podlaha, k dispozici prostorný mycí box, pro klienty šatna se sprchou, soc. zázemím a sedlovnou. K uskladnění krmiva a zemědělských strojů slouží stavby technického zázemí a údržby. K dispozici jsou hotové projekty pro rozšíření areálu a aktivit jako např. venkovní restaurace s výhledem na jezdeckou arénu, krytý bazén, vinný sklep, školící místnost, dále je připravena projektová dokumentace k výstavbě dětského hřiště, tenisových kurtů a hřiště na petanque.

Celý areál se rozprostírá na pozemcích o výměře 10 ha. V okolí areálu je možné dokoupení dalších 10 ha orné půdy od jiného vlastníka. Ranč Milovice se nachází cca 10 km od Kroměříže s nájezdem na D1, což zajišťuje dobrou dopravní dostupnost. V okolí ranče se nachází frekventované cyklistické trasy vybízející k návštěvě areálu. Ranč je v současné době provozován, pro rok 2018 je plánována řada akcí jako např. jezdecké závody, výstavy psů. Ranč je hojně využíván pro pořádání svateb či firemních akcí. Vytápění celého areálu zajišťují tepelná čerpadla.

Pro další podrobnější informace, více fotografií, nebo pro sjednání prohlídky nás kontaktujte kancelář na uvedeném tel. čísle nebo emailu.

KONTAKT NA KANCELÁŘ

FARMY.CZ - kancelář Prostějov
Daliborka 3092/2, 79601 Prostějov
e-mail: prostejov@farmy.cz
www.farmy.cz

VYŘIZUJE

Ing. Hana Klosová
tel: 606 808 915 (9 - 17 h)
e-mail: klosova@farmy.cz

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist