Tato nabídka již není aktuální.

RD se 2 byty a pozemky v Českém ráji

Zobrazit na mapě
Číslo:8515
Obec:Libáň - Zliv
Okres:Jičín
Výměra:3 000 m²

POPIS NEMOVITOSTI

FARMY.CZ exkluzivně nabízí rodinný dům se dvěma samostatnými byty v turisticky atraktivní oblasti Českého ráje. Nemovitost se nachází v osadě Zliv poblíž Libáně, okres Jičín. Tvoří ji dvě bytové jednotky cca 140+70 m² se samostatnými vchody, rozsáhlé příslušenství pro rekreační vyžití a nezastavěná stavební parcela:
Dům č.p. 28 – zděná stavba nepravidelného půdorysu (pův. z roku 1885) o zastavěné ploše 307 m² se sedlovou střechou, krytou pálenou taškou. V domě jsou dva plně vybavené propojitelné byty, které mohou sloužit také jako apartmány k pronájmu během turistické sezóny (kapacita cca 10-12 osob). Každý z bytů má vlastní kuchyň a sociální zařízení (WC, sprcha, toaleta). Možnost rozšíření další půdní vestavbou. Televize, DVD, pevná linka/internet, mikrovlnka, lednice, plně vybavená kuchyň, plynový sporák, elektrická trouba, el. varná deska + horkovzdušná trouba. Součástí domu je také průjezdná stodola, která slouží jako technické zázemí a úložný prostor.
Inženýrské sítě – elektřina připojena zemním kabelem (220 + 380 V), voda z vlastní kopané studny hloubky 6m, veřejný vodovod na hranici pozemku, splaškové vody jsou přečištěny v BČOV.
Vytápění objektu - krbová vložka napojená na centrální systém vytápění, elektrokotel jako záložní zdroj. Systém vytápění řešen jako dvouokruhový. Dále v části RD funkční pec.
Ohřev vody zajištěn 2 bojlery.

Příslušenství – bazén 18m3 s filtrací, udržovaný antukový kurt 40 x 16 m, okrasné jezírko, pergola s grilem, pískoviště.

Pozemky: celková plocha 3000 m². K nemovitosti lze dokoupit bezprostredne sousedící stavební parcelu o výměře 800 m² a také zemědělské pozemky o výměře 1ha, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti od domu.
Nemovitosti jsou pečlivě udržované, vhodné k trvalému bydlení, rekreaci nebo k pronájmu.

Katastrální území: Zliv u Libáňě
Počet bloků: zcelené pozemky
Svažitost: rovina
Přístup z cesty: přístup ze zpevněné komunikace
Pozemkové úpravy: zahájeny komplexní pozemkové úpravy
Vzdálenosti: Jičín 17 km, Mladá Boleslav 27 km, Praha 76 km
Veřejná doprava: autobus
Možnosti využití: Trvalé bydlení, aktivní rekreace, penzion - 2 oddělené apartmány k pronájmu, chov ovcí a drobných zvířat
Jiné:Nemovitost leží v atraktivní turistické oblasti Českého ráje. V blízkosti se nacházejí velmi navštěvované turistické cíle jako např. zámek Staré Hrady, zámek Dětenice, "město pohádek" Jičín, hrad Kost atd. K nemovitosti lze dokoupit bezprostředne sousedící stavební parcelu o výměře 800 m² a také zemědělské pozemky o výměře 1ha, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti od domu.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti G.

KONTAKT NA KANCELÁŘ

FARMY.CZ
Podbabská 20, 160 00 Praha 6
tel./fax: 220922711
e-mail: info@farmy.cz
www.farmy.cz

VYŘIZUJE

Mgr. Josef Boček
tel: 721 228 237
e-mail: bocek@farmy.cz

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist