Inzerát č. 26083

Okres:Benešov
K.ú.:Vrchotovy Janovice
Výměra:4 802 m²
Cena:3 910 000 Kč

POPIS

Velký objekt RD (novostavba k dokončení) s nadstandard.prostorovými dispozicemi s akcentem na větší místnosti. Zastavěná plocha 320m²! Užitná plocha 320m² ! Dispozice 6+1. Velký slunný pozemek 4802m² . Bydlení v krásné přírodě s absolutním soukromím na konci zástavby, na kopci s pohledem do údolí. V okolí panenská příroda,pole,louky,lesy s možností nerušeného bydlení v soukromí (nebo k podnikání) cyklo,houbaření atd. Jde o velký dům o rozměrech domu 25 m x 17 m ! Plastová okna s bezpeč.skly,instal.vnitřní krytý bazén 8m x4m x1,4m, KRB.vložka(24kW)s čel.výsuvným horizontálním sklem. Na hranici pozemku studánka. Vrtaná studna (30m) s přípoj.do objektu včetně elektriky 220/440V - čerpadlo s automat.regulací a programovacím panelem s elektro příslušenstvím a ovládacím panelem k rozvodu vody v objektu. Velké prosklenné hliníkové posuvné dveře s bezpeč.skly Conex (velká prosklenná posuvná stěna 8m X 2,2m), rozvody vody, odpad.vod, příprava na čov. Základ.beton.podlahy, izolace proti vodě, radonu, kvalitní zdivo Porotherm (44cm TIprofi) zajišťující vysoký tepelný koeficient.Nízké provoz.náklady-energ.tř.B. Veškerá občanská vybavenost v obci Vrchotovy Janovice-škola, školka, pošta,lékař, 2Xpotraviny, 2Xrestaurace, BUS+VLAK.zastávka,letní kino,zámek+zámecký park, cukrárna, dětské hřiště+fotbalové hřiště. Dobrá dopravní dostupnost ,Benešov 19km, Sedlčany15km,Tábor 29km,Praha do 35minut po silnici 1.třídy na metro.
PŘÍMÝ PRODEJ bez právních vad a omezení. V ceně právní servis,notář,notářská úschova,projektová+stavební dokumentace včetně platného stavebního povolení s možností dispozičních změn a neomezené prodluž.platnosti . Preferujte prosím tento můj email. Seriózní a osobní jednání i bez REALITKY.Objekt je k dokončení/novostavba.V ceně sádrokartony a spoj.mater.k dokončení a další. Vhodné i pro vícegenerační bydlení nebo k podnikání,farma,sídlo firmy,rodinný penziónek s vnitřním bazénem atd. NEPLATÍTE PROVIZE.Pro vážné a bonitní zájemce. NE-realitní kanceláře .Cena dohodou (k jednání 3,91mil.Kč) .Při konkrétní nabídce seriózního,vážného a bonitního zájemce a jeho případného smluvního zprostředkovatele lze poskytnout provizi a to pouze v případě zastupování pro tento konkrétní nákup mé nemovitosti.Nabídky prosím pište, děkuji

KONTAKT

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.
Zadejte e-mail   a opište kód  4242    
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.  
DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist